Kategoriler

HAKKIMIZDA

Hakkımızda


1990 yılında ticaret hayatına girmiş olan firmamız, mobilya ve dekorasyon sektürünün vazgeçilmez ürünü olan laminatın izmir ve ege bölgesinde ilk kullanımını saglamıştır. ilerleyen yıllar içersinde ürün yelpazesini genişleterek sektörde yerini almıştır.

Doğacan laminat 30 yıllık geçmişiyle herzaman girişimciliği ve gelişimci ruhu ile piyasanın ender firmalarından biri haline gelerek, makina parkurunu alman ve italyan son teknolojilerini kullanarak kendini yenilemiştir.

Hizmet ve üretim faaliyetlerimiz; Gentaş laminat ve compact satış , cnc kesim, ebatlama ve pvc kenar bantlama , laminat kapak, laminat tezgah, digital 3d laminat, uygulamalı cubicle systems, membrane kapak, highgloss kapak, acrylic kapak ile devam etmektedir.

Firmamız, hazır kapak sektöründeki geleneksel tecrübelerinin yanısıra, dünyadaki en modern, en yeni teknolojik donanıma sahip mevcut yatırımları ve gelecekte ilgili planladığı yeni yatırım projeleri ile sektürün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.


Misyonumuz


Doğacan Laminat'ın projelerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli kalması ile Doğacan Laminat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve en yüksek değeri sunan bir grup şirketi olmak ve tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.


Vizyonumuz


Doğacan Laminat'ın her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda, geniş bir alana uzmanlaşmasını taşıyabileceği yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde, şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektüründe iyi bilinen, değerli bir marka olmak.


Değerlerimiz


Dürüstlük 
Güvenirlik 
Şeffaflık 
Yaratıcılık 
Mükemmeliyet 
Karşılıklı Sevgi ve Saygı 
Verimlilik