Kategoriler

G-EXT

G-EXT

G-Ext® dış cephe panellerin yüzeyi dünyada sadece sayılı firmalar tarafından uygulanabilen elektron bombardıman kürü (EBC) sistemiyle üretilmektedir. Bu özel yüzeyi sayesinde hava şartlarına ve direkt güneş ışığına karşı ekstra dayanıklılık gösterir. Güneş ışığı, yağmur, rüzgar sürtünmesi, zamanın yıpratıcılığı... hiçbiri G-Ext®'in ilk günkü görüntüsünü yok edemez. Bu teknoloji sayesinde U.V. dayanıklılığı ve renk stabilizasyonu, eş değer ürünlerden her zaman bir adım öndedir. G-Ext® dekoratif paneller kırılmalara, eğilmeye, bükülmeye ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ahşap işleme makineleri ile işlenebilen bu paneller hafif ve montajı kolaydır. Yüzeyi ekstra güçlendirilen paneller asit yağmurlarından etkilenmez, atmosferden kaynaklanan kimyevi etkilere ve mantara karşı dayanıklıdır.
G-Ext® dekoratif paneller bütünüyle Avrupa normlarına uygun olarak üretilmekte olup uygunluğu CE işareti ile kanıtlanmıştır. Üretim prosesi gereği çevre dostu olan G-Ext®paneller istenildiği takdirde yangına dayanıklı B1 normlarında üretilebilmektedir. Genel uygulama şartnamesinde belirtilen hükümlere uyulduğu takdirde 10 yıl garantilidir.
G-Ext® dekoratif paneller; alışveriş merkezleri, spor salonları, stadyumlar, hava alanları, hastaneler, okullar, konutlar, balkon kaplamaları vb. uygulamalarda dış cephe kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.
EN Sınıflandırma : EDS, EDF
EN 438 - 6 / 7
Kalınlıklar : 4 mm - 20 mm
Ebatlar : 1300 x 2800 mm - 1300 x 3050 mm
Diğer ebatlar için bilgi alınız,